Dell Pro Max | T2 FCT2250 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 9 | 285 | Internal memory 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capaci
- TootjadDell
- Mudel: 1023992147
- Saadavus: 5
-
2 477€
Dell Pro Max | T2 FCT2250 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 9 | 285 | Internal memory 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA RTX A1000 | Keyboard language No keyboard | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA RTX A1000 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 367.00 mm |
| Gross weight | 4.68 kg |
| Gross width (mm) | 167.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | Tower |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 94 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 980.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro Max |
| Producer product name | T2 FCT2250 |
| Protsessori mudel | 285 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 9 |
| Protsessorituumad | 24 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | Basic Onsite |
| WEEE tax | Yes |




