Dell Pro | QCM1255 | Desktop | Micro | AMD Ryzen 5 PRO | 8500GE | Internal memory 16 GB | DDR5 | 512 GB | Keyboard language No k
- TootjadDell
- Mudel: BTO514_QCM1255_EMEA_nokb
- Saadavus: 5
-
1 198€
Dell Pro | QCM1255 | Desktop | Micro | AMD Ryzen 5 PRO | 8500GE | Internal memory 16 GB | DDR5 | 512 GB | Keyboard language No keyboard | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 367.00 mm |
| Gross weight | 4.68 kg |
| Gross width (mm) | 167.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | Micro |
| Ketta maht | 512 GB |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 980.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | QCM1255 |
| Protsessori mudel | 8500GE |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 PRO |
| Protsessorituumad | 6 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | ProSupport NBD Onsite |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |






