DELL Renewed Dock UD22 130W (PD96W) Used incl. PSU
- TootjadDELL Renewed
- Mudel: DEUND22USED
- Saadavus: 5
-
82€
DELL Renewed Dock UD22 130W (PD96W) Used incl. PSU
| All | |
| Condition | RENEW |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5000 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | DELL Renewed |
| Producer product name | Dock UD22 130W (PD96W) Used incl. PSU |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



