DELL Renewed | Grade B | Latitude 7430 | 14 | Intel Core I7-1265U | 32GB | Intel Iris Xe | 256 GB | US Backlit | N | Windows 11
- TootjadDELL Renewed
- Mudel: RDl743061J5DC3AA
- Saadavus: 1
-
553€
DELL Renewed | Grade B | Latitude 7430 | 14 | Intel Core I7-1265U | 32GB | Intel Iris Xe | 256 GB | US Backlit | N | Windows 11 Pro | DELL Renewed
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 625 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer | DELL Renewed |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

