DELL Renewed Grade B | OptiPlex 3090 | Intel Core i5 | i5 10500T | 8 GB | NVMe SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pr
- TootjadDELL Renewed
- Mudel: DellOptiPlex3090i510500T8256B
- Saadavus: 3
-
388€
DELL Renewed Grade B | OptiPlex 3090 | Intel Core i5 | i5‑10500T | 8 GB | NVMe SSD | 256 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Grade | Grade B |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 625 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer | DELL Renewed |
| Producer product family | OptiPlex 3090 |
| Protsessori mudel | i5 10500T |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | NVMe SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



