Dell S3225QC | 32 " | QD-OLED | 16:9 | 120 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 mo
- TootjadDell
- Mudel: 210-BRVT
- Saadavus: 5
-
660€
Dell S3225QC | 32 " | QD-OLED | 16:9 | 120 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB-C |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 619.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 12.47 kg |
| Gross width (mm) | 713.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 9.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | QD-OLED |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 980.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | S3225QC |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.98 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell s3225qc 32 qd-oled 169 120 hz 003 ms 3840 x 2160 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 1 warranty 36 mo, 210-brvt, dell, monitorid







