Dell Slim Ultra 7 265/16GB/1TB/UHD/Ubuntu/ENG Kbd+mouse/3Y ProSupport NBD OnSite Warranty
- TootjadDell
- Mudel: ECS1250_ARLS_102_UBU_3YPSNO
- Saadavus: 2
-
897€
Dell Slim Ultra 7 265/16GB/1TB/UHD/Ubuntu/ENG Kbd+mouse/3Y ProSupport NBD OnSite Warranty
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 396.00 mm |
| Gross weight | 5.69 kg |
| Gross width (mm) | 494.00 mm |
| Net weight | 4.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 942.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell slim ultra 7 26516gb1tbuhdubuntueng kbdmouse3y prosupport nbd onsite warranty, ecs1250arls102ubu3ypsno, dell, lauaarvutid

