Dell U5226KW | 52 " | IPS | 6K | 21:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 6144 x 2560 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Silver
- TootjadDell
- Mudel: 210-BTFW
- Saadavus: 2
-
2 865€
Dell U5226KW | 52 " | IPS | 6K | 21:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 6144 x 2560 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB, RJ45 |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 6144 x 2560 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 52 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 283.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 34.53 kg |
| Gross width (mm) | 1435.00 mm |
| HD tüüp | 6K |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 18.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 16080.00 g |
| Plastic (No PET) | 220.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | U5226KW |
| Reaktsiooniaeg | 5/8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED backlight |
| Tare weight (kg) | 16.30 kg |
| Toote värv | Silver |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 140 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.37 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







