Delonghi Coffee Machine | EXAM 440.35.B RIVELIA | Pump pressure 19 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Onyx Black
- TootjadDelonghi
- Mudel: EXAM 440.35.B
- Saadavus: 3
-
602€
Delonghi Coffee Machine | EXAM 440.35.B RIVELIA | Pump pressure 19 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Onyx Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 11.80 kg |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 250 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Kõrgus | 38.5 cm |
| Laius | 24.5 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Net weight | 9.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1897.80 g |
| PET | 0.20 g |
| Plastic (No PET) | 102.00 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Machine |
| Producer product name | EXAM 440.35.B RIVELIA |
| Pumba rõhk | 19 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 43 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Onyx Black |
| Veemahuti suurus | 1.4 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







