Delonghi | Coffee Maker | Dinamica ECAM 350.55 B | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Black
- TootjadDelonghi
- Mudel: ECAM 350.55 B
- Saadavus: 5
-
580€
Delonghi | Coffee Maker | Dinamica ECAM 350.55 B | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Black
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 429 mm |
| Gross height (mm) | 348 mm |
| Gross weight | 12 kg |
| Gross width (mm) | 236 mm |
| Isepuhastuv | Yes |
| Jahvatatud kohvi konteineri mahutavus | 14 tassi |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 300 g |
| Kontrolli tüüp | Soft touch |
| Kõrgus | 34.8 cm |
| Laius | 23.6 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 10.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1580.00 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | Dinamica ECAM 350.55 B |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 42.9 cm |
| Tare weight (kg) | 1.58 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.035232912 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











