Delonghi | Coffee Maker | ECAM450.55.G Eletta Explore | Pump pressure 19 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Grey
- TootjadDelonghi
- Mudel: ECAM450.55.G
- Saadavus: 2
-
847€
Delonghi | Coffee Maker | ECAM450.55.G Eletta Explore | Pump pressure 19 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross weight | 12.30 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 300 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Kõrgus | 38.5 cm |
| Laius | 26 cm |
| Mahutavus tassides | 14 tassi |
| Net weight | 11.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | ECAM450.55.G Eletta Explore |
| Pumba rõhk | 19 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 45 cm |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toote värv | Grey |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






