Digitus 2.5" SATA HDD Enclosure M.2 or mSATA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | 2.5" SATA HDD Enclosure M.2 or mSATA |
| Producer product name | DA-71118 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: digitus 25 sata hdd enclosure m2 or msata, da-71118, digitus, lisaseadmed








