Digitus 8K PREMIUM HDMI 2.1 Connection Cable Black HDMI to HDMI 1 m
- TootjadDigitus
- Mudel: DB-330200-010-S
- Saadavus: 2
-
12€
Digitus 8K PREMIUM HDMI 2.1 Connection Cable Black HDMI to HDMI 1 m
| All | |
| Brutokaal | 0.09 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Muud funktsioonid | Gold plated, Support 8K/60HZ |
| Netokaal | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2250 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI male (type A) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product family | 8K PREMIUM HDMI 2.1 Connection Cable |
| Producer product name | DB-330200-010-S |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: digitus 8k premium hdmi 21 connection cable black hdmi to hdmi 1 m, db-330200-010-s, digitus, audiovideo kaablid



