Digitus All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
- TootjadDigitus
- Mudel: DN-170110
- Saadavus: 2
-
93€
Digitus All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
| All | |
| AC-väljundi tüüp | C13 coupler |
| AC-väljundite arv | 7 |
| Bruto Sügavus (mm) | 362 mm |
| Brutokaal | 5 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 245 mm |
| Brutolaius (mm) | 130 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 378 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Gross width master carton | 258 mm |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Kujutegur | Compact |
| Lainekuju | Sinus |
| Maht | 600 VA |
| Maht (m3) | 0.0115297 m |
| Muud funktsioonid | Number of LAN (RJ-45) connections: 2. Number of USB 2.0 connections: 2 |
| Net weight master carton | 10 kg |
| Netokaal | 4.699 kg |
| Paber/Papp | 271 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 30 g |
| Producer product family | All-in-One UPS |
| Producer product name | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.464 kg |
| TI kaal (kg) | 2.79 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 360 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: digitus all-in-one ups, 600va360w, led 12v7ah x1, 4x cee 77, 3x iec c13, usb, rj45, dn-170110, digitus, ups






