Digitus | DA-90415 | 3000-6500 K | Monitor lamp | 5 V
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90415
- Saadavus: 2
-
30€
Digitus | DA-90415 | 3000-6500 K | Monitor lamp | 5 V
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 900 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 384.00 g |
| Pinge | 5 V |
| Plastic (No PET) | 96.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product name | DA-90415 |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Tüüp | Monitor lamp |
| Värvitemperatuur | 3000-6500 K |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













