Digitus Desk Mount | DA-90401 | Adjustable Height, Rotate, Swivel | 15-32 " | Maximum weight (capacity) 2x8 kg | Black
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90401
- Saadavus: 5
-
31€
Digitus Desk Mount | DA-90401 | Adjustable Height, Rotate, Swivel | 15-32 " | Maximum weight (capacity) 2x8 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Rotate, Swivel |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 4.55 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 2x8 kg |
| Net weight | 3.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 37 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 520.00 g |
| Plastic (No PET) | 130.00 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 15-32 " |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| Toote nimetus | DA-90401 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: digitus desk mount da-90401 adjustable height, rotate, swivel 15-32 maximum weight capacity 2x8 kg black, da-90401, digitus, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused






















