DIGITUS OnLine UPS, rack/tower, 3000VA, 3000W, LCD, 8 x C13, 1 x C19, RS-232, USB, SNMP card (optional), relay card (optional) D
- TootjadDigitus
- Mudel: DN-170096
- Saadavus: 1
-
879€
DIGITUS OnLine UPS, rack/tower, 3000VA, 3000W, LCD, 8 x C13, 1 x C19, RS-232, USB, SNMP card (optional), relay card (optional) Digitus
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 564 mm |
| Brutokaal | 30.25 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210 mm |
| Brutolaius (mm) | 735 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Elektripistik | C20 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Rack, Tower |
| Maht | 3000 VA |
| Maht (m3) | 0.0870534 m |
| Muud funktsioonid | Output: 8 x IEC60320 C13, max. 10A per socket 1 x IEC60320 C19, max. 16A per socket. User-friendly LCD screen provides insight into UPS status for easy installation, configuration and operation. Compact rack/tower design optimizes rack space and allows fo |
| Netokaal | 28.25 kg |
| Paber/Papp | 1800.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | OnLine UPS |
| Producer product name | DN-170096, 3000 VA / 3000 W |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| TI kaal (kg) | 28 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Väljundvõimsus | 3000 W |
| Võimsus | 3000 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: digitus online ups, racktower, 3000va, 3000w, lcd, 8 x c13, 1 x c19, rs-232, usb, snmp card optional, relay card optional d, dn-170096, digitus, ups





