Digitus 4K USB Type-C AOC AV Connection Cable | AK-330160-150-S
- TootjadDigitus
- Mudel: AK-330160-150-S
- Saadavus: 1
-
124€
Digitus 4K USB Type-C AOC AV Connection Cable | AK-330160-150-S
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Net weight | 0.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 209 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | 4K USB Type-C AOC AV Connection Cable |
| Producer product name | AK-330160-150-S |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: digitus 4k usb type-c aoc av connection cable ak-330160-150-s, ak-330160-150-s, digitus, audiovideo kaablid




