Digitus 8K HDMI Ultra High Speed Connection Cable | DB-330200-020-S | 2 m
- TootjadDigitus
- Mudel: DB-330200-020-S
- Saadavus: 5
-
15€
Digitus 8K HDMI Ultra High Speed Connection Cable | DB-330200-020-S | 2 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.133 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1125 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2.50 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | 8K HDMI Ultra High Speed Connection Cable |
| Producer product name | DB-330200-020-S |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






