Digitus Connection Cable | HDMI to HDMI | 10 m
- TootjadDigitus
- Mudel: AK-330126-100-S
- Saadavus: 1
-
77€
Digitus Connection Cable | HDMI to HDMI | 10 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 0.389 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Net weight | 0.333 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 44.87 g |
| Plastic (No PET) | 11.22 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | Connection Cable |
| Tare weight (kg) | 0.056 kg |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







