Easy Camp Family tent | Hidra 4 | 4 person(s) | Green
- TootjadEasy Camp
- Mudel: 120490
- Saadavus: 5
-
260€
Easy Camp Family tent | Hidra 4 | 4 person(s) | Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 9.75 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Hydrostatic head | 3000 mm |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Magamiskohtade arv | 4 isik(ud) |
| Net weight | 9.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 660 x 220 mm |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product family | Family tent |
| Producer product name | Hidra 4 |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Tunnel |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: easy camp family tent hidra 4 4 persons green, 120490, easy camp, telgid





