Easy Camp Sandwort Waterproof Smartphone Case
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Materjal | PVC |
| Muud funktsioonid | Protects your smartphone and other electronic equipment from water and dust Touch screen can be operated when inside the case Phone can be used when inside the case |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product name | Sandwort Waterproof Smartphone Case |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

