Eaton UPS 9SX 3000i Rack2U 3000 VA, 2700 W, Rack, On line
- TootjadEaton
- Mudel: 9SX3000IR
- Saadavus: 1
-
2 506€
Eaton UPS 9SX 3000i Rack2U 3000 VA, 2700 W, Rack, On line
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 580.00 mm |
| Brutokaal | 26.70 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 240.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 780.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Rack |
| Maht | 3000 VA |
| Maht (m3) | 0.11 m |
| Netokaal | 26.50 kg |
| Paber/Papp | 1800.00 g |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 9SX 3000i Rack2U |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-1, UL 1778, IEC/EN 62040-2, CE, cULus Listed, EAC |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| TI kaal (kg) | 20.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 2700 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups 9sx 3000i rack2u 3000 va, 2700 w, rack, on line, 9sx3000ir, eaton, ups



