Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
- TootjadEcovacs
- Mudel: DDB030016
- Saadavus: 5
-
25€
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 160 mm |
| Brutokaal | 0.123 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170 mm |
| Brutolaius (mm) | 60 mm |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height master carton | 343 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kogus pakis | 3 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.001632 m |
| Net weight master carton | 7.04 kg |
| Netokaal | 0.082 kg |
| Paber/Papp | 41 g |
| Palette Qty | 529 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Dust bag |
| Producer product name | DDB030016 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.041 kg |
| Tare weight master carton | 1.18 kg |
| Ühilduvad tooted | for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station |
| WEEE maks | No |
Sildid: ecovacs antibacterial dust bag ddb030016 for t8n8n8 prot9 auto-empty station, 3 pcs, ddb030016, ecovacs, tolmuimejad


