Ecovacs Mopping cloth for OZMO 610/601 D-CC3B Blue
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 120 mm |
| Brutokaal | 0.126 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 195 mm |
| Brutolaius (mm) | 37 mm |
| Gross depth master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Kogus pakendis | 16 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0008658 m |
| Muud funktsioonid | Easy installation - no tools required |
| Net weight master carton | 2.016 kg |
| Netokaal | 0.112 kg |
| Paber/Papp | 4 g |
| PET | 10.00 g |
| Producer product family | Mopping cloth for OZMO 610/601 |
| Producer product name | D-CC3B |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.014 kg |
| Tare weight master carton | 0.156 kg |
| Toote värv | Blue |
| Tükkide arv | 3 pc(s) |
| Ühilduvus | DEEBOT OZMO 610/601 |
| WEEE maks | No |
Sildid: ecovacs mopping cloth for ozmo 610601 d-cc3b blue, d-cc3b, ecovacs, tolmuimejad



