Ecovacs | Window Cleaning Robot | WINBOT W2S OMNI | Corded | 8000 Pa | White
- TootjadEcovacs
- Mudel: WINBOT W2S OMNI
- Saadavus: 5
-
676€
Ecovacs | Window Cleaning Robot | WINBOT W2S OMNI | Corded | 8000 Pa | White
| All | |
| Aku tüüp | Lithium |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | TruEdge technology ensures perfectly clean window corners The improved WIN-SLAM 4.0 optimizes intelligent route planning Smart climbing system to prevent slipping Multiple cleaning modes in the ECOVACS HOME app |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 406.00 mm |
| Gross weight | 8.55 kg |
| Gross width (mm) | 297.00 mm |
| Imemisvõimsus | 8000 Pa |
| Müratase | 68 dB |
| Net weight | 7.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Window Cleaning Robot |
| Producer product name | WINBOT W2S OMNI |
| Seadme tüüp | Corded |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.08 L |
| Võimsus | N/A W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









