EDBAK | Ceiling mount | PM1W-B | Maximum weight (capacity) 15 kg | White
- TootjadEDBAK
- Mudel: PM1W-B
- Saadavus: 5
-
73€
EDBAK | Ceiling mount | PM1W-B | Maximum weight (capacity) 15 kg | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 545 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross weight | 2.693 kg |
| Gross width (mm) | 245 mm |
| Kaldenurk | +90 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 650 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 450 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Muud funktsioonid | Universal for all key projectors with multiple fixing points. Telescopic mount including full height adjustment. Professional micro adjustment ensures precise installation. 360 full Horizontal adjustment. Distance to ceiling 450-650mm |
| Net weight | 2.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Ceiling mount |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 93 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Universal Projector Ceiling Mount (3 fixing points) |
| Tare weight (kg) | 0.093 kg |
| Toote nimetus | PM1W-B |
| Toote värv | White |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.012684875 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak ceiling mount pm1w-b maximum weight capacity 15 kg white, pm1w-b, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


