EDBAK Flat Screen Trolley for One TR51c-B, 37-60 ", Trolleys & Stands, Maximum weight (capacity) 80 kg, Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: TR51C-B
- Saadavus: 1
-
397€
EDBAK Flat Screen Trolley for One TR51c-B, 37-60 ", Trolleys & Stands, Maximum weight (capacity) 80 kg, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 1750.00 mm |
| Brutokaal | 28.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 265 mm |
| Brutolaius (mm) | 780 mm |
| Funktsioonid | Trolleys & Stands |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kaldenurk | -12/+6 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.361725 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 60 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 80 kg |
| Muud funktsioonid | Fully adjustable height. Screen tilt adjustment. Cable management system to hide cables |
| Netokaal | 24.4 kg |
| Paber/Papp | 4000.00 g |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | Flat Screen Trolley for One |
| Screen size compatibility | 37-60 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 4.00 kg |
| Toote nimetus | TR51c-B |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 100 600 400 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: edbak flat screen trolley for one tr51c-b, 37-60, trolleys stands, maximum weight capacity 80 kg, black, tr51c-b, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





