Elite Screens Spectrum Series Electric84XH Diagonal 84 ", 16:9, Viewable screen width (W) 186 cm, White
- TootjadElite Screens
- Mudel: Electric84XH
- Saadavus: 3
-
280€
Elite Screens Spectrum Series Electric84XH Diagonal 84 ", 16:9, Viewable screen width (W) 186 cm, White
| All | |
| Brutokaal | 9.641 kg |
| Diagonaal | 84 " |
| Draivi tüüp | Motorized |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 104.6 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 186 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Standard IR Remote * Optional Wall Box and RF Remote * With Optional 6" Bracket * Built-In IR/RF Receiver W/ RJ45 Connector * Extra Black Top Drop. |
| Formaat | Video |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 2230.00 mm |
| Gross depth master carton | 2230.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross height master carton | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross width master carton | 135.00 mm |
| Kaal | 8.4 kg |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | Yes |
| Kaugjuhitav | Yes |
| Kõrgus | 140.2 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.13 cm |
| Must vahemik | 20.3 cm |
| Net weight master carton | 8.38 kg |
| Netokaal | 8.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| Producer product family | Spectrum Series |
| Producer product name | Electric84XH |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.261 kg |
| Tare weight master carton | 1.87 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: elite screens spectrum series electric84xh diagonal 84, 169, viewable screen width w 186 cm, white, electric84xh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele





