SALE OUT. Elite Screens | Spectrum Series | Electric110H | Diagonal 110 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 244 cm | Black | DA
- TootjadElite Screens
- Mudel: ELECTRIC110HSO
- Saadavus: 1
-
338€
SALE OUT. Elite Screens | Spectrum Series | Electric110H | Diagonal 110 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 244 cm | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Diagonaal | 2.79 cm |
| Draivi tüüp | Motorized |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 136.9 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 244 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2900.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 13.676 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Kaal | 10.7 kg |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | Yes |
| Kaugjuhitav | Yes |
| Kõrgus | 172.7 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.77 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Must vahemik | 20.3 cm |
| Net weight | 11.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Wall |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 76.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Spectrum Series |
| Producer product name | Electric110H |
| Projektori ekraani suurus (kõrgus x laius) | 136.9 x 243.6 cm |
| Raami tüüp | Folding frame |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sügavus | 7.87 cm |
| Tare weight (kg) | 2.676 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


