SALE OUT. | Wallbox Electric Vehicle charge | Pulsar Max | 22 kW | Wi-Fi, Bluetooth | 5 m | Black | DAMAGED PACKAGING
- TootjadWallbox
- Mudel: PLP4-0-2-4-9-002SO
- Saadavus: 1
-
576€
SALE OUT. | Wallbox Electric Vehicle charge | Pulsar Max | 22 kW | Wi-Fi, Bluetooth | 5 m | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 395.00 mm |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| IP klass | IP54 |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Laadimisvõimsus | 22 kW |
| Net weight | 4.91 kg |
| Operating temperature | -25 C to +50 C |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 451.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Wallbox |
| Producer product family | Electric Vehicle charge |
| Producer product name | Pulsar Max |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Toote värv | Black |
| Volitamine | myWallbox App |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |



