Wallbox Cable Dock Type 2, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 175.00 mm |
| Brutokaal | 0.27 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 100.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 110.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.17 kg |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: wallbox cable dock type 2, black, cbldock-t2-b, wallbox, elektriliikurite laadijad

