Elgato | Facecam | MK.2 | 1080p60, 1080p30, 720p120, 720p60, 720p30, 540p120, 540p60, 540p30
- TootjadElgato
- Mudel: 10WAC9901
- Saadavus: 5
-
183€
Elgato | Facecam | MK.2 | 1080p60, 1080p30, 720p120, 720p60, 720p30, 540p120, 540p60, 540p30
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross height (mm) | 134.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaal | 90 g |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1679 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Elgato |
| Producer product family | Facecam |
| Producer product name | MK.2 |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud videorežiimid | 1080p60, 1080p30, 720p120, 720p60, 720p30, 540p120, 540p60, 540p30 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







