Elite Screens Electric Projection Screen, White | SKT150XHW2 | Diagonal 150 " | 16:9
- TootjadElite Screens
- Mudel: SKT150XHW2-E24
- Saadavus: 1
-
1 272€
Elite Screens Electric Projection Screen, White | SKT150XHW2 | Diagonal 150 " | 16:9
| All | |
| Diagonaal | 150 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 4050 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 34.46 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 27.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5100.00 g |
| Plastic (No PET) | 2040.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Electric Projection Screen, White |
| Producer product name | SKT150XHW2 |
| Tare weight (kg) | 7.14 kg |
| Volume (m3) | 0.1782 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






