Elite Screens ezCinema Series F100NWH Diagonal 100
- TootjadElite Screens
- Mudel: F100NWH
- Saadavus: 2
-
339€
Elite Screens ezCinema Series F100NWH Diagonal 100 " 16:9 Viewable screen width (W) 221 cm Black
| All | |
| Brutokaal | 12.6 kg |
| Diagonaal | 100 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 124 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 221 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * MaxWhite 1.1 Gain material with standard black backing is durable and easy to clean* Easy to transport and set up for traveling* Features a simple telescoping support mechanism for variable height settings * Solid rotating floor support feet provides ad |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 2485 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Kaal | 9.1 kg |
| Kõrgus | 2.29 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.4 cm |
| Netokaal | 10.845 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1680.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer product family | ezCinema Series |
| Producer product name | F100NWH |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 11.8 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.755 kg |
| Tüüp | Portable Screens |
| Võimendus | 1.1 |
| Volume (m3) | 0.071754375 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: elite screens ezcinema series f100nwh diagonal 100, f100nwh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

