Elite Screens | Manual Series | M100NWV1 | Diagonal 100 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 203 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M100NWV1
- Saadavus: 2
-
122€
Elite Screens | Manual Series | M100NWV1 | Diagonal 100 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 203 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 100 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 152.4 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 203 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Durable and Simplified design for heavy usage *MaxWhite screen material is durable and easy to clean * Optional 6 , 12 & 18 L-brackets. |
| Gross depth (mm) | 2300 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 9.4 kg |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Kaal | 7.5 kg |
| Kõrgus | 178.2 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Laius | 2.17 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Net weight | 8.116 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1230.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M100NWV1 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 6.9 cm |
| Tare weight (kg) | 1.284 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.046345 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m100nwv1 diagonal 100 43 viewable screen width w 203 cm white, m100nwv1, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele










