Elite Screens Manual Series M120XWH2 Diagonal 120 " 16:9 Viewable screen width (W) 266 cm White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M120XWH2
- Saadavus: 2
-
227€
Elite Screens Manual Series M120XWH2 Diagonal 120 " 16:9 Viewable screen width (W) 266 cm White
| All | |
| Brutokaal | 13 kg |
| Diagonaal | 120 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 149.4 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 266 cm |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 2985 mm |
| Gross height (mm) | 163 mm |
| Gross width (mm) | 143 mm |
| Kaal | 10.4 kg |
| Kõrgus | 176.2 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.82 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Netokaal | 10.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2650.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M120XWH2 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 8 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.72 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Volume (m3) | 0.069577365 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: elite screens manual series m120xwh2 diagonal 120 169 viewable screen width w 266 cm white, m120xwh2, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele






