Elite Screens | Manual Series | M120XWV2 | Diagonal 120 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 244 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M120XWV2
- Saadavus: 2
-
157€
Elite Screens | Manual Series | M120XWV2 | Diagonal 120 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 244 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 120 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 182.9 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 244 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Durable and Simplified design for heavy usage *MaxWhite screen material is durable and easy to clean * Optional 6 , 12 & 18 L-brackets. |
| Gross depth (mm) | 2670 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 11 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kaal | 10 kg |
| Kõrgus | 2.1 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Laius | 2.6 cm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight | 9.505 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Palette Qty | 37 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1430.00 g |
| Plastic (No PET) | 65.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M120XWV2 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 7.95 cm |
| Tare weight (kg) | 1.495 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.0468585 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m120xwv2 diagonal 120 43 viewable screen width w 244 cm white, m120xwv2, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele










