Elite Screens Manual Series M128UWX Diagonal 128 ", 16:10, Viewable screen width (W) 275 cm, Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: M128UWX
- Saadavus: 2
-
198€
Elite Screens Manual Series M128UWX Diagonal 128 ", 16:10, Viewable screen width (W) 275 cm, Black
| All | |
| Brutokaal | 12.673 kg |
| Diagonaal | 3.25 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 172 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 275 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Dual wall and ceiling installation designAuto-locking system provides variable height settingsStandard 4-side black masking bordersMaxWhite screen material is durable and easy to clean160 wide viewing angle for commercial presentations or residential home |
| Formaat | Wide |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 3000.00 mm |
| Gross depth master carton | 3000.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross height master carton | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Gross width master carton | 150.00 mm |
| Kaal | 13.1 kg |
| Kõrgus | 199.1 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laius | 2.92 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Net weight master carton | 10.00 kg |
| Netokaal | 10.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Pakendi kõrgus | 15 cm |
| Pakendi laius | 16 cm |
| Pakendi sügavus | 3.03 cm |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 73.00 g |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M128UWX |
| Projektori ekraani suurus (kõrgus x laius) | 189.9 x 283.3 cm |
| Sügavus | 8 cm |
| Tare weight (kg) | 2.673 kg |
| Tare weight master carton | 5.00 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimsus | Case Color Black W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m128uwx diagonal 128, 1610, viewable screen width w 275 cm, black, m128uwx, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele




