Elite Screens Manual Series M86NWX Diagonal 86 " 16:10 Viewable screen width (W) 185 cm White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M86NWX
- Saadavus: 1
-
130€
Elite Screens Manual Series M86NWX Diagonal 86 " 16:10 Viewable screen width (W) 185 cm White
| All | |
| Brutokaal | 7.50 kg |
| Diagonaal | 2.13 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 116 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 185 cm |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 2082.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Kaal | 62 kg |
| Kõrgus | 141.6 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laius | 2.01 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Netokaal | 6.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M86NWX |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 6.9 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.30 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: elite screens manual series m86nwx diagonal 86 1610 viewable screen width w 185 cm white, m86nwx, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele







