Elite Screens Manual Series M92XWH Diagonal 92 " 16:9 Viewable screen width (W) 204 cm White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M92XWH
- Saadavus: 5
-
116€
Elite Screens Manual Series M92XWH Diagonal 92 " 16:9 Viewable screen width (W) 204 cm White
| All | |
| Brutokaal | 8 kg |
| Diagonaal | 2.34 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 115 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 204 cm |
| Embeeded battery | No |
| Formaat | HDTV |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 2235 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Kaal | 7 kg |
| Kõrgus | 140.4 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.17 cm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Netokaal | 6.617 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Palette Qty | 59 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1230.00 g |
| Plastic (No PET) | 153.00 g |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M92XWH |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 6.9 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.383 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 160 |
| Võimendus | 1.1 |
| Volume (m3) | 0.029502 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: elite screens manual series m92xwh diagonal 92 169 viewable screen width w 204 cm white, m92xwh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele





