Elite Screens | Spectrum Series | Electric100H | Diagonal 100 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 221 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: Electric100H
- Saadavus: 1
-
315€
Elite Screens | Spectrum Series | Electric100H | Diagonal 100 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 221 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 100 " |
| Draivi tüüp | Motorized |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 124 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 221 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Standard IR Remote * Optional Wall Box and RF Remote * With Optional 6" Bracket * Built-In IR/RF Receiver W/ RJ45 Connector * Extra Black Top Drop. |
| Gross depth (mm) | 2615 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 12.2 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Kaal | 9.1 kg |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | Y |
| Kõrgus | 155.1 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.54 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Must vahemik | 15.2 cm |
| Net weight | 9.667 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2360.00 g |
| Plastic (No PET) | 173.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Spectrum Series |
| Producer product name | Electric100H |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Servad | 6 cm |
| Sügavus | 8 cm |
| Tare weight (kg) | 2.533 kg |
| Tüüp | Electric Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Volume (m3) | 0.058576 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: elite screens spectrum series electric100h diagonal 100 169 viewable screen width w 221 cm black, electric100h, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele












