Elite Screens Spectrum Series Electric106NX Diagonal 106 ", 16:10, Viewable screen width (W) 228 cm, White
- TootjadElite Screens
- Mudel: ELECTRIC106NX
- Saadavus: 1
-
276€
Elite Screens Spectrum Series Electric106NX Diagonal 106 ", 16:10, Viewable screen width (W) 228 cm, White
| All | |
| Brutokaal | 12.012 kg |
| Diagonaal | 106 " |
| Dimensions (WxH) | 261 x 168 cm |
| Draivi tüüp | Motorized |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 142,7 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 228 cm |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 2700.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Materjal | MaxWhite 1.1 Gain Screen Material is durable and easy to clean |
| Must vahemik | 10.2 cm |
| Netokaal | 9.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 72.00 g |
| Producer product family | Spectrum Series |
| Producer product name | Electric106NX |
| Tare weight (kg) | 2.472 kg |
| Tüüp | Electric Screens |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: elite screens spectrum series electric106nx diagonal 106, 1610, viewable screen width w 228 cm, white, electric106nx, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele





