Elite Screens | Spectrum Series | Electric84H | Diagonal 84 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 186 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: Electric84H
- Saadavus: 1
-
235€
Elite Screens | Spectrum Series | Electric84H | Diagonal 84 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 186 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 84 " |
| Draivi tüüp | Motorized |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 104.6 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 186 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Standard IR Remote * Optional Wall Box and RF Remote * With Optional 6" Bracket * Built-In IR/RF Receiver W/ RJ45 Connector * Extra Black Top Drop. |
| Gross depth (mm) | 2230.00 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 10 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kaal | 8.4 kg |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | Yes |
| Kõrgus | 140.2 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.17 cm |
| Must vahemik | 20.3 cm |
| Net weight | 8.637 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 163.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Spectrum Series |
| Producer product name | Electric84H |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.363 kg |
| Tüüp | Electric Screens |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color Black W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: elite screens spectrum series electric84h diagonal 84 169 viewable screen width w 186 cm black, electric84h, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

