Elite Screens | Tab Tension suitcase screen | FT92XWH | Diagonal 92 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 203 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: FT92XWH
- Saadavus: 3
-
436€
Elite Screens | Tab Tension suitcase screen | FT92XWH | Diagonal 92 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 203 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 92 " |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 203 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2685 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 18 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Materjal | Aluminium |
| Net weight | 14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Tab Tension suitcase screen |
| Producer product name | FT92XWH |
| Servad | 3.5 (top) & 94 (bottom) cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Tüüp | Portable Screens |
| Volume (m3) | 0.0969285 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens tab tension suitcase screen ft92xwh diagonal 92 169 viewable screen width w 203 cm black, ft92xwh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele














