Elite Screens | Tripod Series | T100UWV1 | Diagonal 100 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 203 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: T100UWV1
- Saadavus: 1
-
163€
Elite Screens | Tripod Series | T100UWV1 | Diagonal 100 " | 4:3 | Viewable screen width (W) 203 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 100 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani diagonaal | 100" Diagonal Viewing Size (80.0"W x 60.0"H) " |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 152 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 203 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2255 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 9.4 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Kaal | 7.8 kg |
| Kontrolli tüüp | Auto-locking mechanism with variable height settingsManually operated (lanyard included) |
| Kõrgus | 2.88 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Laius | 2.19 cm |
| Materjal | Screen MaterialMaxWhite 1.1 Gain Screen Material is durable and easy to clean160 degree wide viewing angle for commercial and residential presentationsBlack backed screen material eliminates light penetration for superior color reproductionBlack masking e |
| Muud funktsioonid | The Elite Tripod Series screen is ideal for indoor and outdoor presentations. This proven and reliable tripod portable projection screen combines precision with the elegance of a traditional design. Its rugged construction will withstand the rigors of dai |
| Net weight | 7.985 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Tripod Series |
| Producer product name | T100UWV1 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Servad | 3.8 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Tare weight (kg) | 1.415 kg |
| Tüüp | Portable Screens |
| Võimendus | 1.1 |
| Volume (m3) | 0.043803375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens tripod series t100uwv1 diagonal 100 43 viewable screen width w 203 cm black, t100uwv1, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

