Elite Screens | Tripod Series | T113NWS1 | Diagonal 113 " | 1:1 | Viewable screen width (W) 203 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: T113NWS1
- Saadavus: 1
-
149€
Elite Screens | Tripod Series | T113NWS1 | Diagonal 113 " | 1:1 | Viewable screen width (W) 203 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 113 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 203 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 203 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Simple Screen Height Adjustment * Durable tripod Stand * Heavy Duty Case. |
| Gross depth (mm) | 2255 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross weight | 9.8 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Kaal | 8.1 kg |
| Kõrgus | 3.19 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 1:1 |
| Laius | 2.19 cm |
| Net weight | 8.385 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Tripod Series |
| Producer product name | T113NWS1 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Servad | 3.8 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Tare weight (kg) | 1.415 kg |
| Tüüp | Portable Screens |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.042845 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens tripod series t113nws1 diagonal 113 11 viewable screen width w 203 cm white, t113nws1, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

