Elite Screens | Tripod Series | T99NWS1 | Diagonal 99 " | 1:1 | Viewable screen width (W) 178 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: T99NWS1
- Saadavus: 1
-
134€
Elite Screens | Tripod Series | T99NWS1 | Diagonal 99 " | 1:1 | Viewable screen width (W) 178 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 99 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 178 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 178 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Simple Screen Height Adjustment * Durable tripod Stand * Heavy Duty Case. |
| Gross depth (mm) | 2010 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 7.6 kg |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Kaal | 7.4 kg |
| Kõrgus | 2.88 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 1:1 |
| Laius | 194.5 cm |
| Net weight | 6.332 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 44 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1220.00 g |
| Plastic (No PET) | 48.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Tripod Series |
| Producer product name | T99NWS1 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Servad | 3.8 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Tare weight (kg) | 1.268 kg |
| Tüüp | Portable Screens |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.03904425 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens tripod series t99nws1 diagonal 99 11 viewable screen width w 178 cm white, t99nws1, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele





