Elite Screens Yard Master 2 Mobile Outdoor screen CineWhite OMS100H2 Diagonal 100 ", 16:9, Viewable screen width (W) 222 cm
- TootjadElite Screens
- Mudel: OMS100H2
- Saadavus: 2
-
280€
Elite Screens Yard Master 2 Mobile Outdoor screen CineWhite OMS100H2 Diagonal 100 ", 16:9, Viewable screen width (W) 222 cm
| All | |
| Brutokaal | 11.2 kg |
| Diagonaal | 100 " |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 125 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 222 cm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 960 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Netokaal | 9.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer product family | Yard Master 2 Mobile Outdoor screen CineWhite |
| Producer product name | OMS100H2 |
| Tare weight (kg) | 2 kg |
| Volume (m3) | 0.0576 m |
Sildid: elite screens yard master 2 mobile outdoor screen cinewhite oms100h2 diagonal 100, 169, viewable screen width w 222 cm, oms100h2, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele




