Asus PRIME A520M-K Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces M.2, S
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1500-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
67€
Asus PRIME A520M-K Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A, Micro ATX
| All | |
| Brutokaal | 1.40 kg |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A |
| Mälupesad | 2 |
| Netokaal | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product name | PRIME A520M-K |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: asus prime a520m-k processor family amd, processor socket am4, ddr4, memory slots 2, supported hard disk drive interfaces m2, s, 90mb1500-m0eay0, asus, emaplaadid




